نکات پیشرفته بازی PUBG برای چگونگی برنده شدن در میدان های نبرد در اواخر بازی

۱: هنگامی که منطقه امن کوچکتر می شود به طور معمول شما بین ۱۰ یا ۱۵ نفر اول هستید. بنابراین سعی می کنید به سرعت هر کسی را که مشاهده می کنید نابود سازید. زیرا اگر آنها زنده بمانند در این منطقه کوچک هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید نفر اول شوید.

۲: دو راه حل اصلی برای چگونگی رسیدن به منطقه نهایی وجود دارد. اگر مطمئن هستید که می توانید یکی از آن ها را به دست آورید، آنگاه این کار را در اسرع وقت انجام دهید و در موقعیتی قرار گیرید که حداقل یک طرف آن امن باشد. به طور مثال یک سنگ کوچک یا دیوار بدون پنجره.

۳: اگر دیر می رسید بهتر است در محدوده آبی پیش از انجام حرکتی منتظر بمانید. در اطراف لبه های منطقه بازی کنید. ممکن است فردی به دنبال رویکرد شما باشد اما اگر منطقه امن کوچک شده باشد و چند نفر باقی مانده باشند احتمالا از شما دور تر هستند و احتمالا دشمنان دیگری در الویت مرگ قرار می گیرند.

۴: باید نقشه را تا جایی که می توانید یاد بگیرید و دانش خود را در مورد ناحیه مورد نظر بالا ببرید. نقشه Erangel ،Miramar و بهترین مناطق دریافت loot ها به شما کمک می کند. بنابراین باید به صورت آگاهانه مکانی را انتخاب نمایید تا انگیزه بیشتری کسب کنید.

۵: به زودي به محل امني برسيد و سلاح هاي زيادي در اختيار داشته باشيد و از ساختمان های دورتر محدوده امن دوری کنید و در آنها کمین نکنید. اگر نزدیک به دایره آبی باشید می توانید بازکنانی که مجبور به خروج از مخفی گاه ها هستند را بیابید و نابود کنید.

۶: درختان برای پنهان شدن انتخاب عالی ای به حساب نمی آیند. جنگل برای پوشش بصری خوب است ولی فراموش نکنید که از فاصله دور یک درخت از سه جهت دید دارد. بنابراین از آنها به عنوان آخرین گزینه استفاده کنید.

۷: هنگامی که شما به سه نفر نهایی رسیدید و هنوز کشف نشده اید باید همانجا بایستید و احتیاط کنید. نگران نباشید چون احتمالا دو نفر دیگر مشغول از بین بردن یکدیگر هستند.