معرفی بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ژانویه 2020

به رسم هر ماه، مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس به چند بازی جدید دسترسی خواهند داشت. حال با فرا رسیدن سال نو میلادی، بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه ژانویه 2020 مشخص شده‌اند که بر اساس آن، بازی‌بازان در این ماه میزبان شخصیت نیتن دریک و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز او خواهند بود.

قرار است بازی‌های رایگانی برای کاربران PlayStation Plus منتشر شوند. این خبر قطعا هیجان زیادی برای این دسته از کاربران به دنبال خواهد داشت.

این بازی‌ها که در ماه جاری برای اعضای PlayStation Plus در دسترس خواهند بود، از سه شنبه ششم ژانویه منتشر می‌شوند. این اتفاق قطعا یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران PS4 برای شروع سال میلادی است. قبل از توزیع این بازی‌ها مطمئن شوید تا عناوینی مثل Titanfall 2، Monster Energy و Supercross را به لیست بازی‌های مد نظرتان اضافه کرده باشید، چون ممکن است با کمبود وقت مواجه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، از تاریخ ششم ژانویه مصادف با ۱۶ دی ماه، کاربرانی که عضویت PS Plus دارند، قادرند به بازی‌های The Nathan Drake Collection و Goat Simulator دسترسی داشته باشند. بنابراین شما می‌توانید به چهار عنوان بازی هیجان انگیز دسترسی داشته باشید: The Nathan Drake Collection، یک بازسازی هیجان انگیز از سه بازی اول سری آنچارتد یعنی: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception. به این نکته توجه داشته باشید که در هر سه بازی تنها بخش بازی تک‌نفره در دسترس هست، البته فعلا. هر دو عنوان PS Plus تا سوم فوریه ۲۰۲۰ یعنی ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ رایگان هستند. فراموش نکنید تنها زمانی به این دو بازی دسترسی دارید که در PlayStation Plus عضو شده باشید.

وجود بازی Goat Simulator هم در این مجموعه واقعا خبر خوبیست، در این بازی دنیای چند رسانه‌ای وجود دارد که در اون Goat Simulatorها ایفای نقش می‌کنند، که قطعا سرگرم کننده و جذاب است. البته ما هم منکر مقداری عجیب و غریب بودن این بازی نیستیم، اما اگه از آن دسته از گیمرهایی هستید که دوست دارید در یک دنیای پر از آشفتگی، خودتون هم مسبب آشفتگی بشید، این بازی دقیقا همون چیزیست که می‌خواهید. این بازی قطعا ارزش منتظر ماندن و رایگان بازی کردن رو دارد. پس باید منتظر باشید.