احتمال معرفی نسخه جدید Silent Hill با تصویر کوجیما پروداکشنز قوت گرفت

نام هیدئو کوجیما برای بسیاری از گیمرها تلخ است چرا که این سازنده عادت دارد اطلاعاتی بسیار ناچیز و غیر قابل درک از عناوین خود منتشر کند و ترجیح می‌دهد اطلاعات مهم عنوانش پس از عرضه در بازار منتشر شود. این سازنده به تازگی عنواندDeath Stranding را وارد بازار کرده است که استقبال نسبتا خوبی از آن شد و تا اینجای کار سود خوبی برای کوجیما همراه داشته است. یکی از عناوین قدیمی این سازنده که آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۱۴ وارد بازار شد، عنوان Silent Hill است.

استودیو کوجیما پروداکشنز به‌تازگی تصویری را منتشر کرده که شایعات حول ساخت نسخه جدید Silent Hills توسط این استودیو را داغ‌تر کرده است.

به تازگی شایعاتی  حول اینکه استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در حال خرید حق امتیاز ساخت بازی Silent Hill است؛ بازی‌ای که قبل از ساخته شدن Death Stranding، هیدئو کوجیما درکنار همکاران خود در کونامی (Konami) روی آن کار می‌کرد. این در حالی است که به‌تازگی حساب کاربری توییتر کوجیما پروداکشنز تصویری را منتشر کرده و در توضیحات آن اعلام کرده است که به‌زودی اطلاعات جدیدی را از پروژه آینده خود منتشر می‌کنند.

Silent hill 2 kojima itecnoshop 2

طبق جدیدترین اخبار بازی، کاربران با بزرگ‌نمایی این تصویر متوجه شده‌اند که اطلاعاتی از پروژه بعدی استودیو کوجیما پروداکشنز، هفته آینده میلادی در دسترس قرار می‌گیرد. جالب‌ترین نکته در مورد توییت و تصویر منتشر شده، به‌واژه Silent در توییت و همچنین عبارت Pyramid روی مداد اکی سایتو مربوط می‌شود. این موارد اشاره غیرمستقیمی به سایلنت هیل و پیرامید هد معروف دارد، اما امکان دارد کوجیما پروداکشنز در روزهای آینده مورد دیگری را برای کاربران خود درنظر گرفته باشد.

اواخر سال ۲۰۱۹، هیدئو کوجیما توییتی را منتشر کرد که نشان می‌داد وی به‌تنهایی در دفتر کوجیما پروداکشنز درحال کار کردن روی پروژه بعدی است. نکته توییت کوجیما، به‌تصویر پس‌زمینه نمایشگر مربوط می‌شود که شاهد تپه (اشاره به کلمه Hill) هستیم. همچنین هیدئو کوجیما در توییت دیگری اعلام کرده بود که برای ساخت دمو P.T فیلم ترسناک The Eye را تماشا کرده است تا بتواند اتمسفر ترسناکی را خلق کند،‌ اما به‌دلیل ترسناک بودن بیش از حد این فیلم، آن را تمام نکرده است. در این توییت او اعلام کرده آیا باید تماشای فیلم را به اتمام برساند؟

Silent hill 2 kojima itecnoshop 3

تمامی این موارد می‌توانند خبر از نسخه جدید Silent Hill دهند که توسط هیدئو کوجیما و تیم او ساخته خواهد شد یا اینکه پروژه بعدی کوجیما پروداکشنز اصلا ارتباطی با سایلنت هیل نخواهد داشت. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ در سال ۲۰۱۷ ماساهیرو ایتو، یکی از آرتیست‌های سایلنت هیل در جریان یک توییت اعلام کرده بود که اگر قرار باشد روزی نسخه جدید این مجموعه را بسازد، از پیرامید هد استفاده نخواهد کرد یا او را در بخش آغازین بازی خواهد کشت. حال وی تقریبا ۱۰ ساعت پیش توییت جدیدی را منتشر کرده و نوشته است که پیرامید هد روحت شاد.