تم بازی Ghost of Tsushima تا پایان ژانویه به صورت کاما رایگان در دسترس می باشد

تم رایگان بازی گوست آف سوشیما تا ۱۱ بهمن‌ماه در مناطق اعلام شده برای پلی‌استیشن 4 قابل دانلود خواهد بود.

این تم پویا به مدت محدودی برای دانلود موجود خواهد بود و شما می‌توانید از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن آن را با استفاده از کُدهای مخصوص هر منطقه دانلود نمایید. ما این کُدها را در پایین برای شما ذکر کرده‌ایم. در نظر داشته باشید که تاریخ انقضای این کُدها 31 ژانویه 2020 یا 11 بهمن ماه خواهد بود.

منطقه آمریکا: BEFB-AMNR-R4F6

اروپا / روسیه / خاورمیانه / آفریقا / هند: 38BE-G6N8-L93A

ژاپن: N4TK-59NH-2LH3

کُره: EM56-NTNC-EHX8

بقیه آسیا: DHLN-HANF-F6LH

برخی از مخاطبان، حضور Ghost of Tsushima در مراسم The Game Awards امسال را ناامیدکننده توصیف می‌کردند. در شرایطی که درکنار تاریخ انتشار این بازی در زمان نامعلومی از سال ۲۰۲۰، نمایش ضعیفی از این بازی به نمایش گذاشته شد، فرصتی برای مشاهده‌ی گیم پلی این بازی برای مخاطبان فراهم نشد. به‌نوعی می‌توان گفت که بازی بعدی ساکر پانچ (Sucker Punch) تاکنون از نشان دادن تصاویر گیم پلی خود طفره رفته است.

درحالی‌که همچنان اطلاعات چندانی از محتوای این بازی در دسترس نیست، پوسته‌ی متحرک و رایگانی از بازی Ghost of Tsushima تا پایان ژانویه‌ی ۲۰۲۰ در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بازی Ghost of Tsushima تابستان سال ۲۰۲۰ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. براساس اظهارنظر قبلی ساکرپانچ، گوست آف سوشیما بزرگ‌ترین بازی این شرکت تا به این تاریخ خواهد بود. پوسته‌ی رایگان این بازی سامورایی محور تا یازدهم بهمن در مناطق اعلام شده قابل دریافت خواهد بود.