برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک در شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی خودرو

در روز‌های ۱۸ تا ۲۱ دی و در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، در شهر آفتاب مسابقات انتخاب تیم ملی ورزش‌های الکترونیک در رشته PES 2019 برگزار می‌شود.

امسال شاهد اتفاقی نو در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران با حضور ورزش‌های الکترونیک در مهم‌ترین رویداد خودرویی کشور خواهیم بود. باوجود سنگ‌اندازی‌ها و تحریم‌هایی که روزبه‌روز بیشتر می‌شوند، اما نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران هرسال به استانداردهای جهانی نزدیک‌تر می‌شود. بنابراین با الگوبرداری از نمایشگاه‌های خودرو مطرح در سطح بین‌المللی و بسیاری از دیگر رویدادهای خودرو محور، برای اولین بار در مهم‌ترین رویداد خودرویی کشور شاهد برپایی بخشی برای ورزش‌های الکترونیک (E-Sport) خواهیم بود که این روزها اعتبار زیادی در بین دیگر ورزش‌ها پیدا کرده است. در این میان کسب مدال نقره دربازی‌های آسیایی جاکارتا نشان داد که تلاش‌های زیادی برای مطرح‌شدن ورزشکاران ایرانی در این رشته شده است. امسال نمایشگاه خودرو تهران میزبان رقابت بین این ورزشکاران خواهد بود تا افراد برگزیده به‌عنوان تیم ملی ایران، برای اعزام به مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیک (WESG) در رشته PES 2019مشخص شوند. این مسابقات از ۱۸ تا ۲۱ دی برگزار خواهند شد.

همچنین در کنار این مسابقات رویدادهای مختلف مرتبط با خودرویی وجود خواهد داشت که باعث می‌شود بازدیدکنندگان از این بخش نمایشگاه با رضایت بیشتری مجموعه شهرآفتاب را ترک کنند. البته برگزاری این رویداد برای اولین بار در نمایشگاه خودرو تهران، به معنی پایه‌ریزی مسابقات اختصاصی شبیه‌سازهای خودرو در سال‌های آتی برگزاری مهم‌ترین رویداد خودرویی کشور و حتی تکرار آن در سطح نمایشگاه‌های استانی خواهد بود. بنابراین آماده باشید تا بزرگترین رویداد ورزش‌های الکترونیک امسال در کنار مهم‌ترین رویداد خودرو‌یی کشور برگزار شود.