واکنش اشلی جانسون صداپیشه شخصیت اِلی به غم انگیز ترین صحنه بازی The last of us 2

نیل دراکمن اعلام کرد که هفته گذشته استودیو ناتی داگ مشغول ضبط یکی از «غم‌انگیزترین و پیچیده‌ترین صحنه‌های» بازی The Last of Us Part II بوده است.

نیل دراکمن، معاون رئیس استودیو ناتی داگ از طریق توییتر اطلاعات جدیدی را از مراحل ساخت بازی به شدت مورد انتظار The Last of Us Part II به اشتراک گذاشته است. با اینکه هدف اصلی این توییت اعلام وقفه کار استودیو ناتی داگ در تعطیلات پایانی سال بود، اما نیل دراکمن اطلاعات هیجان‌انگیزی را از آخرین صحنه فیلمبرداری بازی در هفته گذشته منتشر کرد. صحنه موشن کپچر فیلمبرداری شده هفته گذشته تنها مربوط به یک صحنه معمولی در بازی The Last of Us Part II نبوده است. بر اساس اعلام نیل دراکمن، استودیو ناتی داگ این هفته «یکی از پیچیده‌ترین و غم‌انگیزترین صحنه‌های بازی» را فیلمبرداری کرده است تا کار خود را پیش از تعطیلات به خوبی انجام داده باشد. دراکمن در این‌باره اذعان داشت:

فیلمبرداری طاقت‌فرسای هفته گذشته شامل ضبط یکی از پیچیده‌ترین و غم‌انگیزترین صحنه‌هایی بود که تابه‌حال روی آن کار کرده بودیم. زمان رفتن به تعطیلات فرا رسیده است! تعطیلات سال نو مبارک … سال آینده موارد بیشتری از راه می‌رسند.

حال این‌بار خانوم اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه‌ی شخصیت الی (Ellie) بازی به این موضوع واکنش نشان داده است.

این صداپیشه‌ی ماهر و محبوب در صفحه‌ی شخصی اینستاگرام خود، احساسات و تفکراتش نسبت به این موضوع را با طرفداران و بازی‌بازان در میان گذاشته است. او بیان کرده که استودیوی ناتی‌داگ واقعا صحنه‌های تاثیرگذاری را ضبط کرده است و برروی او به عنوان صداپیشه‌ی یکی از شخصیت‌های بازی تاثیر زیادی گذاشته است. همان‌طور که می‌بینید آقای نیل دراکمن تنها کسی نیست که این قسمت بازی جذاب و مهیج The Last of Us 2 را متذکر شده و حالا این‌بار خانوم اشلی جانسون احساسات خود را در قالب پیامی منتشر کرده است.

نسخه‌ی قبلی سری بازی The Last of Us 2 نیز مملو از صحنه‌ها و بخش‌های احساسی و غم‌انگیز بوده که این یکی از عواملی است که باعث شده این سری بازی منحصر به فرد این مقدار طرفدار پیدا کند. حال پیش‌بینی می‌شود که نسخه‌ی دوم سری بازی The Last of Us 2، همانند گذشته تاریک و پر از قسمت‌هایی باشد که احساسات بازی‌بازان و کاربران را جریحه‌دار خواهد کرد. با همه‌ی این گفته‌ها، بسیاری از طرفداران و هوادارن این بازی امیدوار هستند که دو شخصیت جوئل (Joel) و الی در نهایت زنده بمانند و داستان بازی به‌گونه‌ای باشد که آن‌ها از حوادث و اتفاقات جان سالم به در ببرند. حال باید منتظر ماند تا ببینیم استودیوی قدرتمند ناتی‌داگ چه پایانی را برای این عنوان بی‌نظیر در نظر خواهد داشت.

این بازی در زمانی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.