Supermassive در حال ساخت چندین بازی انحصاری برای پلی استیشن 4 است

سازندگان بازی Until Dawn علیرغم کار روی یک بازی چندپلتفرمی، چند بازی انحصاری دیگر هم برای پلی‌استیشن در دست ساخت دارند.
استودیو Supermassive Games به عنوان سازنده بازی ژانر وحشت و تحسین‌شده Until Dawn، در جریان رویداد Gamescom اخیر اعلام کردند که در یک همکاری مشترک با Bandai Namco، یک سری بازی ترسناک با عنوان The Dark Pictures تولید می‌کنند که برخلاف چند محصول قبلی این تیم، قرار نیست به شکل انحصاری برای پلی‌استیشن عرضه شود.  اخیرا یکی از اعضای استودیو Supermassive در جریان مصاحبه‌ای اعلام کرده ، به این معنی نیست که همکاری نزدیک آن‌ها با سونی به پایان رسیده و درواقع این تیم، همین حالا هم «چند پروژه» انحصاری پلی‌استیشن در دست ساخت دارد.بازی انحصاری پیشین این استودیو یعنی Until Dawn از نظر کیفیت و داستان گویی توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند تا در آن سو طرفداران منتظر محصول انحصاری بعدی این استودیو بمانند. اما پس از اینکه بازی بعدی آنها یعنی The Dark Pictures: Man of Medan روی چند پلتفرم معرفی شد بسیاری از طرفداران را در شک و تردید فرو برد.

اما مدیر عامل این استودیو در جریان این مصاحبه خاطرنشان کرد که رابطه کاری آنها با سونی هنوز پابرجا است. وی در این باره گفت:

؛ خوب روابط ما با سونی همچنان عالی است. ما در حال کار روی چندین محصول انحصاری با سونی هستیم که هنوز آنها را معرفی نکرده‌ایم. بله، البته   می‌توانیم جزئیاتی از آنها منتشر کنیم اما تمایل داریم که در کل آن را با جمعیت بزرگ‌تری در میان بگذاریم. در واقع به همین دلیل بود که بازی The Dark  Pictures برای چند پلتفرم معرفی شده است.

سوپرمسیو پس از بازی «آنتیل دان»، چند عنوان انحصاری دیگر هم برای PS4 عرضه کرد که از جمله آن‌ها، بازی واقعیت مجازی The Inpatient و یک عنوان PlayLink یعنی Hidden Agenda بود که البته، هیچ کدام از آن‌ها موفقیت بازی Until Dawn را تجربه نکردند. پروژه‌های انحصاری فعلی که این استودیو برای پلی‌استیشن کار می‌کند، می‌توانند یک عنوان دیگر در دنیای همان سری مانند Until Dawn 2 یا یک IP کاملا جدید و AAA باشد. به علاوه، اشاره جدید به صورت «انحصاری پلی‌استیشن» عنوان شده که این هم می‌تواند حتی به یک بازی برای پلتفرم نسل بعدی پلی‌استیشن ارتباط داشته باشد.

این استودیو، اخیرا هم در گزارشی اقدام به ثبت یک علامت تجاری جدید در اروپا کرده بود که گمانه‌زنی‌های مختلفی را هم در پی داشت.

بازی The Dark Pictures: Man of Medan در تاریخ نامعلومی از ۲۰۱۹ میلادی منتشر می‌شود و در دسترس کاربرانایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و پی سی قرار می‌گیرد. بازی مذکور در سبک ترسناک در دست ساخت قرار دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به صفحه اختصاصی The Dark Pictures یا استودیو مسیو گیمز مراجعه کنید.

انتظارات شما از بازی‌های انحصاری این استودیو چیست؟ نظرات خود را با جاست بازی در میان بگذارید.