از اپلیکیشن red dead redemption 2  رونمایی شد 

به‌کمک اپلیکیشن همراه و رایگان بازی Red Dead Redemption 2 می‌توانید اطلاعات مهم رابط کاربری بازی را روی گوشی هوشمند خود کنترل کنید.

راک‌استار اعلام که Red Dead Redemption 2 هم مانند دیگر عنوان مشهور این کمپانی یعنی GTA V، اپلیکیشن مخصوص به خودش را خواهد داشت که مستقیم به بازی وصل خواهد شد.

اپلیکیشن ذکر شده به شما اجازه خواهد داد تا پیشرفت و آمار خود در بازی را مستقیما از دورن اپلیکیشن مشاهده کرده و همچنین برخی مینی‌گیم‌های بازی را انجام دهید.

در جریان آخرین اخبار بازی، اپلیکیشن همراه بازی برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS معرفی شده است. این برنامه در کنار نمایش تمامی مواردی که در رابط کاربری بازی می‌بینیم، بیشتر به‌عنوان یک نقشه‌ی ثانویه طراحی شده و شما می‌توانید آن را بزرگ کنید و مسیرهای دلخواه‌‌تان را علامت بزنید. همانطور که گفتم، این برنامه اطلاعاتی را که رابط کاربری بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد هم نمایش می‌دهد و شما برای اینکه یک تجربه‌ی واقعی‌تر و هیجان‌انگیزتر داشته باشید، می‌توانید HUD بازی را غیرفعال کنید و وضعیت آرتور و موارد این‌چنینی را در اپلیکیشن همراه بازی که در گوشی هوشمندتان نصب شده مشاهده و کنترل کنید.

با اپ Red Dead Redemption 2 وضعیت بازی را هر لحظه دنبال کنید
به کمک اپ مخصوص می‌توان در هر لحظه از وضعیت شخصیت اصلی یا همان جان ماریسون آگاهی پیدا کرد. بازی Red Dead Redemption 2 برنامه‌ریزی شده در ۴ آبان یا ۲۶ اکتبر سال جاری تنها برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود. متاسفانه سابقه همیشگی راکستار عدم معرفی بازی برای PC بود و مدت زمانی بعد عنوان موردنظر را برای کامپیوترهای شخصی منتشر می‌کند. اما برای Red Dead Redemption 2 مشخص نیست زیرا حتی نسخه پیشین نیز منتشر نشد. به تازگی نیز شرکت راک استار تریلری از گیم پلی بازی منتشر کرده است.

در حال حاضر ویدیوهای متعددی از این عنوان در فضای مجازی لو رفته‌اند که بر اساس ‌آن‌ها می‌توان گفت که ‌راک‌استار به قول خودش برای ساخت شاهکاری دیگر عمل کرده و با یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر روبرو هستیم.

البته همان‌طور که احتمالا می‌دانید، Red Dead Redemption 2 هنوز به صورت رسمی برای پی سی تایید نشده اما بعید است که راک‌استار از سود بالای عرضه بازی برای این پلتفرم غافل شود و اطلاعات جدیدی که در رابطه نسخه‌ پی‌ سی RDR 2 لو رفته هم تاییدی بر همین قضیه است.