اولین تریلر بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man منتشر شد

بازی Spider-Man جزو عناوین اعجاب‌انگیز امسال محسوب می‌شود. عنوانی که توانست نظر منتقدین و هواداران را به خوبی جلب کرده و البته مکانیزم‌های کامل و پرباری را در گیم‌پلی پیاده سازی کند. دومین بسته‌ی الحاقی این بازی تحت عنوان Turf Wars تا یک هفته‌ی دیگر عرضه خواهد شد و اکنون شاهد انتشار اولین تریلر از این بسته‌ی الحاقی هستیم.تیزر تریلر منتشر شده از بسته‌ی الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man، کاراکتر شرور HammerHead را به‌تصویر می‌کشد.
هفته‌ی پیش بود که تاریخ انتشار دومین بسته‌ی الحاقی داستانی بازی Spider-Man، ساخته‌ی تحسین‌شده‌ی استودیو اینسامنیاک گیمز، مشخص شد. حالا در جریان تازه‌ترین اخبار بازی، یک تیزر از این DLC که Turf Wars نام دارد منتشر شده است. در پایان بسته‌ی الحاقی اول بازی که The Heist نام داشت، مشخص شد شخصیت شرور بسته‌ی الحاقی Turf Wars، همر هد خواهد بود و با تماشای این تریلر، متوجه خواهیم شد که مرد عنکبوتی با یک چالش کاملا جدی قرار است روبه‌رو شود.
اگر جزو هواداران شخصیت مردعنکبوتی باشید، حتما بازی انحصاری آن که امسال برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد را تجربه کرده‌اید. علاوه بر آن، از اولین بسته‌ی الحاقی آن نیز که چندی پیش عرضه شد و حول شخصیت گربه‌ی سیاه می‌چرخید، هم با خبر هستید. به نظر می‌رسد که مبارزه با گروه «شش خبیث» و گرفتاری توسط گربه‌ی سیاه برای استودیو اینسامنیاک (Insomniac) کافی نبوده و اکنون قصد دارد تا مردعنکبوتی را توسط شخصیت همرهد (Hammerhead) مشغول کند. این شخصیت جزو دشمنان معروف و قدرتمند مردعنکبوتی محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد که استودیو اینسامنیاک برای انتخاب دشمنان اصلی بازی خود، سنگ تمام گذاشته است. بازی Spider-Man تنها برای پلی استشین 4 عرضه شده و عملکردش چه از نظر فنی و چه از نظر فروش به‌اندازه‌ای عالی بوده که نامش در کنار بزرگانی مثل Red Dead Redemption 2، در لیست نهایی کسب جایزه بهترین بازی سال مطرح شده است. با خرید بسته The City That Never Sleeps بازی اسپایدرمن، به هرسه DLC بازی از جمله DLC پایانی که Silver Lining نام دارد، دسترسی خواهید داشت.

اولین تریلر منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را در قسمت زیر مشاهده کنید.